O nás

"Nic nemůže zastavit myšlenku, pro kterou nastal čas." V. Hugo

NÁŠ PŘÍBĚH

Radost z pohybu nás společně provázela už od dětství. Věříme, že žádná setkání nejsou náhodná. Člověk na ně musí dozrát, něco si prožít, něco vyzkoušet, něco se naučit a pochopit. Přes všechny možné sporty jsme se postupem času dostaly až k milované józe. Nejdříve jsme jógu vnímaly jako fyzické cvičení, které se postupem času nenápadně proměnilo v mnohem hlubší vnímání těla.

Jóga je pro nás životním stylem, láskou na celý život a zastavením se v momentu tady a teď. Náš život je plný energie, kterou se snažíme šířit na každém kroku.

Těšíme se na naše společné setkání, výměnu energií a sdílení našich životních příběhů.

mkd-team-image

Pavla Michálková

S pohybem jsem propojena od malička a s jógou jsem spolu už pár let. Mám ráda pestrobarevný život a užívám si každé chvíle. Díky józe se dokážu vnitřně zastavit a naplno nasát vše, co mi život přináší. Jsem vděčná za vše, co se odehrává v mém životě, ať jsou to dobré či špatné věci. Jsou to lekce a zkušenosti, o kterých se v žádných knihách nedočtu. Nejcennějším učitelem je má vlastní praxe a spousta úžasných lektorů, kteří mě na mé cestě provází a v neposlední řadě vy všichni, které potkávám na lekcích. Těším se na vzájemné obohacovaní.

„Nevěřím na zázraky, protože zázraky znamenají, že nemožné se stává pravdou, přitom možné je vše“…

mkd-team-image

Tereza Dejmková

Miluji barvy, vůně a svět a právě při poznávání světa jsem se seznámila s jógou. Jóga mě učí a posouvá a z každé lekce si odnáším něco unikátního. Praktikování jógy mě učí milovat sebe, milovat přátele, ale i nepřátele. Pochopila jsem jak je důležité se umět zastavit a udělat pro sebe a své tělo něco užitečného a obohacujícího a to samé chci předávat i vám. Patřím mezi lidi, kteří se nikdy nepřestanou vzdělávat a získávat nové zkušenosti, protože i malá věta nám dokáže změnit život od základu.

Barva: Modrá a bílá Pití: Káva a víno Záliby: Jóga, tanec,cestování a sport Kniha: Harry Potter Film: Forest Gump